Komputerowy System Informacji o Pracownikach PERS

Strona główna | Wyszukiwanie po nazwisku osoby | Struktura naukowo-dydaktyczna | Struktura administracyjna


Wyślij komentarz dotyczący działania systemu PERS

Szanowni Państwo,
w systemie PERS włączone są procedury monitorujące wykorzystanie informacji zgromadzonych w bazie danych systemu. Ich wyniki wykazują częste (kilkaset odwołań dziennie) korzystanie z systemu zarówno przez użytkowników łączących się z systemem z sieci uczelnianej, jak i spoza niej.

Wychodząc z założenia, że każdy system jest tak dobry, na ile spełnia oczekiwania jego użytkowników, autorzy systemu zwracają się z prośba o przesyłanie ANONIMOWYCH komentarzy, uwag, spostrzeżeń, itp. dotyczących działania (usprawnień, zmian, zauważonych błędów, itp.) systemu

Autorzy z oczywistych powodów nie obiecują uwzględnienia natychmiast każdej uwagi. Każdy rzeczowy komentarz zostanie jednak z pewnością przeczytany i przeanalizowany.

W przypadku prośby o odpowiedź na zadawane pytanie, proszę poniżej wpisac również swój adres e-mail. Jeśli chcesz pozostać anonimowy, pole to może pozostać puste.
Twój adres e-mail:

UWAGA: Twój komentarz wysyłany jest całkowicie ANONIMOWO. Żadne informacje oprócz treści komentarza nie są przesyłane do bazy danych.
Ilosć ankiet w bazie: 151